O službě Cribis Connected

O službě Cribis Connected

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI CRIBIS CONNECTED

  • stabilní a plně dokumentované API vč. plné podpory projektového vývoje komplexnějších konektorů
  • jednotná struktura pro dotazy nad daty z víc zemí (plná podpora všech funkcí primárně pro CZ a SK)
  • s modulem Skyminder pak jednotné rozhraní k datům o společnostech ze 170 zemí a území světa
  • MultiLanguage podpora - nativní podpora pro CZ, SK, EN a DE
  • MultiCurrency podpora - nativní podpora pro CZK, EUR a USD
  • řada standardizovaný propojení do nejpoužívanějších ERP, CRM systémů na českém i slovenském trhu (Helios, Dynamics, Pohoda, Money, Byznys atd.)

KOMU JE ŘEŠENÍ CRIBIS CONNECTED URČENO

Výrobců informačních systémů typu ERP, CRM, účetní SW pro zvýšení funkčnosti jejich základních systémů v úlohách, kdy je třeba zajistit efektivní a stabilní propojení s tzv. vnějšími daty. Pomocí jediného API pak můžete rychle rozšiřovat nabídku funkcí systému o celou řadu nových možností, ať už v oblasti zpracování, procesech čištění dat, reportingu vč. BI nadstaveb, tak i ve vlastních procesech.

Klientům s vysokými nároky na dostupnost a stabilitu informačních procesů. Typickými zástupci této skupiny jsou banky, pojišťovny, telekomunikační společnosti a dodavatelé IT služeb pro tyto sektory.

Analyticky orientovaným systémům pro podporu analýzy klientských dat ve vztahu k externím datům o analyzovaných subjektech. Aplikace Cribis tak najde uplatnění i ve specificky zaměřených řešeních Business Inteligence, Competitive Inteligence, Fraud Prevention Systems apod.

Partnerská řešení